• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Ders-Akademi/1405878436342260
Üyelik Girişi
Site Haritası

İnternetten para kazanmak isteyenler için birkaç site derledik.

ÜCRETSİZ BİR UYGULAMA

https://www.cowlook.com/register/3931

Eylül ayı ödemeleri hemen 1 ekimde hesaplara yansıdı. Çok basit bir sistemi var. 

Heyecanımızı bağışlayın.

Yaptığımız iş bizleri heyecanlandırıyor. Bir işe başlarkenki heyecanımız enerjimizi artırıp duygu ve düşüncelerimizi zenginleştirmemizi sağlıyor.
 
MİKSONE uzun yıllar boyunca sektöre de edinilen tecrübeler ile ve aylar süren AR-GE çalışmalarından sonra hayata geçen gelişmiş bir ticaret modelidir. Bu güne kadar 110'dan fazla firma inceledik ve bu firmalar içinde katılımcıların neleri sevdiklerini ve neleri istemediklerini çok iyi analiz ettik. Bu doğrultuda sadece katılım üzerine değil, global ticari modelleri bünyemize ekleyerek tavsiye ticareti ile birleştirdik. MİKSONE olarak bu sektörde inovasyon yapmak için ana temelimizi, birliktelik ve dayanışma üzerine kuruyoruz. Böylece tabana inip gerçek ihtiyaçların ne olduğunu daha net görüyoruz, sizlerden gelen geri dönüşler ile daha sağlam temeller ve daha sağlam ticari modeller inşaa ediyoruz. Aile kavramını çok iyi biliyor ve aile olmanın gereksinimlerini ticaretimizin her alanının içimizde barındırıyoruz. Bu yüzden BEN olgusuna asla bürünmeden, BİZ olgusu ile hareket ediyoruz. Biliyoruz ki MİKSONE bünyesine katılan herkes bu yapının sadece bir parçası değil, ailemizin bir parçasıdır. Bu kocaman aile ile her adımımız daha sağlam ve daha yenilikçi olacak.https://www.miksone.com.tr/TR52713749


 Tavsiye URL'nizi Sosyal Medyada paylaşın ve benzersiz ziyaretçi başına 1 TL'ye kadar kazanın .


Sosyal Düğmelere ve Paylaş'a tıklayın:


Yönlendirme bağlantınızı tanıtarak para kazanabilirsiniz. Web sitemize üye olduğunuz her zaman bağlantınız üzerinden para kazanırsınız. Görev başına 5 $ ve bonus başına 20 $ 'dan başlamak için günlük ve fazla ikramiye gerçekleştirmek için çok görev var. Günlük olarak ne kazanabileceğinizin bir sınırı yoktur. Bizimle Çalışmak için harcadığınız kadar para kazanabilirsiniz. Diğer bir deyişle, basit bir 2-3 saatlik çalışma günde 100 $ - 500 dolar kazanabilir. 


Forum ziyaretleri, bloglar, yorumlar, sohbet odaları, sohbetler, facebook duvarları, facebook sayfaları, gruplar, twitter, ptc siteleri, reklam ziyaretleri için web siteleri ve link üzerinden gönderdiğiniz her ziyarette para kazanın. 
Sosyal Düğme Paylaş'a tıklayın:

http://mediaearns.com/?id=16810


 ADSliraBenim Ne Yapmam Gerekiyor?

Sisteme üye olduktan sonra yapmanız gereken işlem günde sadece bir kez siteye giriş yaparak Puan Topla kısmından puanlarınızı toplamanızdır.

Sitedeki asıl amaç ise Üyelerim kısmındaki davet kodunuz ile sisteme yeni üyeler getirerek, getirdiğiniz her üye size günlük puanın %25 ini kazandırmaktadır.

Neden Bu Sistem Kuruldu?

Bu sistemin kurulma amacı tamamen siz üyelerimizin ekstra bir kazanç sağlamak amacıyla faaliyete geçmiştir tabi ki bu işte biz kurucu ve yöneticilerimizin de kar payı bulunmaktadır.

Kazancı nasıl sağlıyoruz sorusuna ise günde bir kez sisteme giriş yapıp puanlarınızı topladığınızda o anda sistemde gösterilen reklamlardan kazanç sağlamaktayız.


Günlük Puan Nasıl Belirleniyor? 

Gün içerisinde reklamlardan elde ettiğimiz gelirler; örneğin bugün 100 TL gelir sağladık ve sistemde 100 üye bulunmakta bu 100 üyemize eşit şekilde kazancı dağıtım yapıyoruz. Üye getirenler ise ekstra o üyelerin günlük puanının %25 ini de kazanmış oluyor.

https://www.adslira.net/uye/104348

Sistem bu kadar basittir herkese bol kazançlar dileriz.

DEVAMI GELECEKKKKKKKK....


149 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın