• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Ders-Akademi/1405878436342260
Üyelik Girişi

Site Haritası

Anasayfa

Bir gün insan virgülü kaybetti; o zaman zor cümleler kurmaktan korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı.Cümleler basitleştikçe düşünceler de basitleşti. Bir başka gün ise ünlem işaretini kaybetti. Alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor ne de bir şeye sevinebiliyordu. Üstelik hiçbir şey, onda en ufak bir
Bir zamanlar küçük bir kurbağa vardı … Bir koşu yarışması düzenlendi. ..
 3 

Site Kullanıcılarının Dikkatine: 

            Online testleri çözmek için mutlaka üye girişi yapılmalısınız. Diğer modülleri kullanmak için üye girişi yapmanıza gerek yoktur.  Online testler ve online denemeler çözülürken sınavın süresi olduğu unutulmamalı. Süre bittiğinde otomatik  olarak sonuç kaydedilir. Süre bitmeden eğer sınavı bitirriseniz. kodlama bülümünün altında sınavı bitir butonuna tıklamalısınız. Aksi takdirde sınavının kayıt edilmez.

          Yaptığınız online testleri daha sonra girerek üye bilgilerimin altındaki SINAV SONUÇLARIM kısmından kontrol edebilirsiniz.

        Üye girişi yaptıktan sonra online testi çözerken eğer yanlışlıkla testi erken bitirmişseniz unutmayın testi tekrar çözemiyorsunuz. Ancak üye bilgilerim altında YÖNETİCİYE MESAJ GÖNDER bölümünde mesaj atarak testi tekrar çözmek için  silinmesini isteyebilirsiniz.      

LGS Puan Hesaplama

Yaptığınız deneme sınavı puanını öğrenmek için üstteki bağlantıyı tıklayınız.Popüler Sayfalar:
 
 

 
 
 
 
 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
SİTE ZİYARETÇİLERİNİN DİKKATİNE


Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif haklarından sitemiz sorumlu değildir.Telif hakkı bulunan dosya ve içeriklerin sorumluluğu gönderen kişiye aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen bilgi@dersakademi.com mail adresimize bildiriniz. Talebiniz uluşatığı andan itibaren 24 saat içerisinde yayından  kaldırılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

 


AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341